Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:52
Płocka13:54
Przemyska13:56
Wilanowska13:57
Cebertowicza13:59
Cieszyńskiego14:00
Sikorskiego14:02
Chałubińskiego14:04
Odrzańska14:06
Pohulanka14:07
Śródmieście SKM14:09
Brama Wyżynna14:11
Dworzec Główny14:13
Brama Oliwska14:15
Chodowieckiego14:16
Uniwersytet Medyczny14:17
Traugutta14:18
Opera Bałtycka14:20
Politechnika14:21
Miszewskiego14:22
Jaśkowa Dolina14:24
Klonowa14:25
Galeria Bałtycka
 
14:27
0 min.
 
Wojska Polskiego14:292 min.
 
Zamenhofa14:303 min.
 
Zajezdnia14:314 min.
 
Strzyża PKM14:325 min.
 
Uniwersytet14:347 min.
 
Bażyńskiego14:358 min.
 
Tetmajera14:369 min.
 
Derdowskiego14:3710 min.
 
Obrońców Westerplatte14:3811 min.
 
Oliwa14:4013 min.
 
Opacka14:4215 min.
 
Subisława14:4417 min.
 
Pomorska - Osiedle14:4619 min.
 
Osiedle Wejhera14:4821 min.
 
Helska14:4922 min.
 
Jelitkowo14:5023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy