Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:32
Płocka13:34
Przemyska13:36
Wilanowska13:37
Cebertowicza13:39
Cieszyńskiego13:40
Sikorskiego13:42
Chałubińskiego13:44
Odrzańska13:46
Pohulanka13:47
Śródmieście SKM13:49
Brama Wyżynna13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Oliwska13:55
Chodowieckiego13:56
Uniwersytet Medyczny13:57
Traugutta13:58
Opera Bałtycka14:00
Politechnika14:01
Miszewskiego14:02
Jaśkowa Dolina14:04
Klonowa14:05
Galeria Bałtycka
 
14:07
0 min.
 
Wojska Polskiego14:092 min.
 
Zamenhofa14:103 min.
 
Zajezdnia14:114 min.
 
Strzyża PKM14:125 min.
 
Uniwersytet14:147 min.
 
Bażyńskiego14:158 min.
 
Tetmajera14:169 min.
 
Derdowskiego14:1710 min.
 
Obrońców Westerplatte14:1811 min.
 
Oliwa14:2013 min.
 
Opacka14:2215 min.
 
Subisława14:2417 min.
 
Pomorska - Osiedle14:2619 min.
 
Osiedle Wejhera14:2821 min.
 
Helska14:2922 min.
 
Jelitkowo14:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy