Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:12
Płocka12:14
Przemyska12:16
Wilanowska12:17
Cebertowicza12:19
Cieszyńskiego12:20
Sikorskiego12:22
Chałubińskiego12:24
Odrzańska12:26
Pohulanka12:27
Śródmieście SKM12:29
Brama Wyżynna12:31
Dworzec Główny12:33
Brama Oliwska12:35
Chodowieckiego12:36
Uniwersytet Medyczny12:37
Traugutta12:38
Opera Bałtycka12:40
Politechnika12:41
Miszewskiego12:42
Jaśkowa Dolina12:44
Klonowa12:45
Galeria Bałtycka
 
12:47
0 min.
 
Wojska Polskiego12:492 min.
 
Zamenhofa12:503 min.
 
Zajezdnia12:514 min.
 
Strzyża PKM12:525 min.
 
Uniwersytet12:547 min.
 
Bażyńskiego12:558 min.
 
Tetmajera12:569 min.
 
Derdowskiego12:5710 min.
 
Obrońców Westerplatte12:5811 min.
 
Oliwa13:0013 min.
 
Opacka13:0215 min.
 
Subisława13:0417 min.
 
Pomorska - Osiedle13:0619 min.
 
Osiedle Wejhera13:0821 min.
 
Helska13:0922 min.
 
Jelitkowo13:1023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy