Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Przemyska11:36
Wilanowska11:37
Cebertowicza11:39
Cieszyńskiego11:40
Sikorskiego11:42
Chałubińskiego11:44
Odrzańska11:46
Pohulanka11:47
Śródmieście SKM11:49
Brama Wyżynna11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Oliwska11:55
Chodowieckiego11:56
Uniwersytet Medyczny11:57
Traugutta11:58
Opera Bałtycka12:00
Politechnika12:01
Miszewskiego12:02
Jaśkowa Dolina12:04
Klonowa12:05
Galeria Bałtycka
 
12:07
0 min.
 
Wojska Polskiego12:092 min.
 
Zamenhofa12:103 min.
 
Zajezdnia12:114 min.
 
Strzyża PKM12:125 min.
 
Uniwersytet12:147 min.
 
Bażyńskiego12:158 min.
 
Tetmajera12:169 min.
 
Derdowskiego12:1710 min.
 
Obrońców Westerplatte12:1811 min.
 
Oliwa12:2013 min.
 
Opacka12:2215 min.
 
Subisława12:2417 min.
 
Pomorska - Osiedle12:2619 min.
 
Osiedle Wejhera12:2821 min.
 
Helska12:2922 min.
 
Jelitkowo12:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy