Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:52
Płocka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska10:57
Cebertowicza10:59
Cieszyńskiego11:00
Sikorskiego11:02
Chałubińskiego11:04
Odrzańska11:06
Pohulanka11:07
Śródmieście SKM11:09
Brama Wyżynna11:11
Dworzec Główny11:13
Brama Oliwska11:15
Chodowieckiego11:16
Uniwersytet Medyczny11:17
Traugutta11:18
Opera Bałtycka11:20
Politechnika11:21
Miszewskiego11:22
Jaśkowa Dolina11:24
Klonowa11:25
Galeria Bałtycka
 
11:27
0 min.
 
Wojska Polskiego11:292 min.
 
Zamenhofa11:303 min.
 
Zajezdnia11:314 min.
 
Strzyża PKM11:325 min.
 
Uniwersytet11:347 min.
 
Bażyńskiego11:358 min.
 
Tetmajera11:369 min.
 
Derdowskiego11:3710 min.
 
Obrońców Westerplatte11:3811 min.
 
Oliwa11:4013 min.
 
Opacka11:4215 min.
 
Subisława11:4417 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4619 min.
 
Osiedle Wejhera11:4821 min.
 
Helska11:4922 min.
 
Jelitkowo11:5023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy