Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Przemyska09:56
Wilanowska09:57
Cebertowicza09:59
Cieszyńskiego10:00
Sikorskiego10:02
Chałubińskiego10:04
Odrzańska10:06
Pohulanka10:07
Śródmieście SKM10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:15
Chodowieckiego10:16
Uniwersytet Medyczny10:17
Traugutta10:18
Opera Bałtycka10:20
Politechnika10:21
Miszewskiego10:22
Jaśkowa Dolina10:24
Klonowa10:25
Galeria Bałtycka
 
10:27
0 min.
 
Wojska Polskiego10:292 min.
 
Zamenhofa10:303 min.
 
Zajezdnia10:314 min.
 
Strzyża PKM10:325 min.
 
Uniwersytet10:347 min.
 
Bażyńskiego10:358 min.
 
Tetmajera10:369 min.
 
Derdowskiego10:3710 min.
 
Obrońców Westerplatte10:3811 min.
 
Oliwa10:4013 min.
 
Opacka10:4215 min.
 
Subisława10:4417 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4619 min.
 
Osiedle Wejhera10:4821 min.
 
Helska10:4922 min.
 
Jelitkowo10:5023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy