Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:32
Płocka08:34
Przemyska08:36
Wilanowska08:37
Cebertowicza08:39
Cieszyńskiego08:40
Sikorskiego08:42
Chałubińskiego08:44
Odrzańska08:46
Pohulanka08:47
Śródmieście SKM08:49
Brama Wyżynna08:51
Dworzec Główny08:53
Brama Oliwska08:55
Chodowieckiego08:56
Uniwersytet Medyczny08:57
Traugutta08:58
Opera Bałtycka09:00
Politechnika09:01
Miszewskiego09:02
Jaśkowa Dolina09:04
Klonowa09:05
Galeria Bałtycka
 
09:07
0 min.
 
Wojska Polskiego09:092 min.
 
Zamenhofa09:103 min.
 
Zajezdnia09:114 min.
 
Strzyża PKM09:125 min.
 
Uniwersytet09:147 min.
 
Bażyńskiego09:158 min.
 
Tetmajera09:169 min.
 
Derdowskiego09:1710 min.
 
Obrońców Westerplatte09:1811 min.
 
Oliwa09:2013 min.
 
Opacka09:2215 min.
 
Subisława09:2417 min.
 
Pomorska - Osiedle09:2619 min.
 
Osiedle Wejhera09:2821 min.
 
Helska09:2922 min.
 
Jelitkowo09:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy