Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:36
Płocka23:38
Przemyska23:40
Wilanowska23:41
Cebertowicza23:43
Cieszyńskiego23:44
Sikorskiego23:46
Chałubińskiego23:48
Odrzańska23:50
Pohulanka23:51
Śródmieście SKM23:53
Brama Wyżynna23:55
Dworzec Główny23:57
Brama Oliwska23:59
Cz.,27.02
Pt.,28.02
Chodowieckiego00:00
Uniwersytet Medyczny00:01
Traugutta
 
00:02
0 min.
 
Opera Bałtycka00:031 min.
 
Politechnika00:042 min.
 
Miszewskiego00:053 min.
 
Jaśkowa Dolina00:064 min.
 
Klonowa00:075 min.
 
Galeria Bałtycka00:097 min.
 
Wojska Polskiego00:119 min.
 
Zamenhofa00:1210 min.
 
Zajezdnia00:1311 min.
 
Strzyża PKM00:1412 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy