Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:02
Płocka22:04
Przemyska22:06
Wilanowska22:07
Cebertowicza22:09
Cieszyńskiego22:10
Sikorskiego22:12
Chałubińskiego22:14
Odrzańska22:16
Pohulanka22:17
Śródmieście SKM22:19
Brama Wyżynna22:21
Dworzec Główny22:23
Brama Oliwska22:25
Chodowieckiego22:26
Uniwersytet Medyczny22:27
Traugutta
 
22:28
0 min.
 
Opera Bałtycka22:302 min.
 
Politechnika22:313 min.
 
Miszewskiego22:324 min.
 
Jaśkowa Dolina22:346 min.
 
Klonowa22:357 min.
 
Galeria Bałtycka22:379 min.
 
Wojska Polskiego22:3911 min.
 
Zamenhofa22:4012 min.
 
Zajezdnia22:4113 min.
 
Strzyża PKM22:4214 min.
 
Uniwersytet22:4315 min.
 
Bażyńskiego22:4416 min.
 
Tetmajera22:4517 min.
 
Derdowskiego22:4618 min.
 
Obrońców Westerplatte22:4719 min.
 
Oliwa22:4921 min.
 
Opacka22:5123 min.
 
Subisława22:5325 min.
 
Pomorska - Osiedle22:5527 min.
 
Osiedle Wejhera22:5729 min.
 
Helska22:5830 min.
 
Jelitkowo22:5931 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy