Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny21:53
Brama Oliwska21:55
Chodowieckiego21:56
Uniwersytet Medyczny21:57
Traugutta
 
21:58
0 min.
 
Opera Bałtycka22:002 min.
 
Politechnika22:013 min.
 
Miszewskiego22:024 min.
 
Jaśkowa Dolina22:046 min.
 
Klonowa22:057 min.
 
Galeria Bałtycka22:079 min.
 
Wojska Polskiego22:0911 min.
 
Zamenhofa22:1012 min.
 
Zajezdnia22:1113 min.
 
Strzyża PKM22:1214 min.
 
Uniwersytet22:1315 min.
 
Bażyńskiego22:1416 min.
 
Tetmajera22:1517 min.
 
Derdowskiego22:1618 min.
 
Obrońców Westerplatte22:1719 min.
 
Oliwa22:1921 min.
 
Opacka22:2123 min.
 
Subisława22:2325 min.
 
Pomorska - Osiedle22:2527 min.
 
Osiedle Wejhera22:2729 min.
 
Helska22:2830 min.
 
Jelitkowo22:2931 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy