Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:12
Płocka05:14
Przemyska05:16
Wilanowska05:17
Cebertowicza05:19
Cieszyńskiego05:20
Sikorskiego05:22
Chałubińskiego05:24
Odrzańska05:26
Pohulanka05:27
Śródmieście SKM05:29
Brama Wyżynna05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Oliwska05:35
Chodowieckiego05:36
Uniwersytet Medyczny05:37
Traugutta
 
05:38
0 min.
 
Opera Bałtycka05:402 min.
 
Politechnika05:413 min.
 
Miszewskiego05:424 min.
 
Jaśkowa Dolina05:446 min.
 
Klonowa05:457 min.
 
Galeria Bałtycka05:479 min.
 
Wojska Polskiego05:4911 min.
 
Zamenhofa05:5012 min.
 
Zajezdnia05:5113 min.
 
Strzyża PKM05:5214 min.
 
Uniwersytet05:5416 min.
 
Bażyńskiego05:5517 min.
 
Tetmajera05:5618 min.
 
Derdowskiego05:5719 min.
 
Obrońców Westerplatte05:5820 min.
 
Oliwa06:0022 min.
 
Opacka06:0224 min.
 
Subisława06:0426 min.
 
Pomorska - Osiedle06:0628 min.
 
Osiedle Wejhera06:0830 min.
 
Helska06:0931 min.
 
Jelitkowo06:1032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy