Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Oliwska20:15
Chodowieckiego20:16
Uniwersytet Medyczny20:17
Traugutta
 
20:18
0 min.
 
Opera Bałtycka20:202 min.
 
Politechnika20:213 min.
 
Miszewskiego20:224 min.
 
Jaśkowa Dolina20:246 min.
 
Klonowa20:257 min.
 
Galeria Bałtycka20:279 min.
 
Wojska Polskiego20:2911 min.
 
Zamenhofa20:3012 min.
 
Zajezdnia20:3113 min.
 
Strzyża PKM20:3214 min.
 
Uniwersytet20:3416 min.
 
Bażyńskiego20:3517 min.
 
Tetmajera20:3618 min.
 
Derdowskiego20:3719 min.
 
Obrońców Westerplatte20:3820 min.
 
Oliwa20:4022 min.
 
Opacka20:4224 min.
 
Subisława20:4426 min.
 
Pomorska - Osiedle20:4628 min.
 
Osiedle Wejhera20:4830 min.
 
Helska20:4931 min.
 
Jelitkowo20:5032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy