Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:37
Płocka18:39
Przemyska18:41
Wilanowska18:42
Cebertowicza18:44
Cieszyńskiego18:45
Sikorskiego18:47
Chałubińskiego18:49
Odrzańska18:51
Pohulanka18:52
Śródmieście SKM18:54
Brama Wyżynna18:56
Dworzec Główny18:58
Brama Oliwska19:00
Chodowieckiego19:01
Uniwersytet Medyczny19:02
Traugutta
 
19:04
0 min.
 
Opera Bałtycka19:062 min.
 
Politechnika19:073 min.
 
Miszewskiego19:084 min.
 
Jaśkowa Dolina19:106 min.
 
Klonowa19:128 min.
 
Galeria Bałtycka19:1410 min.
 
Wojska Polskiego19:1612 min.
 
Zamenhofa19:1713 min.
 
Zajezdnia19:1814 min.
 
Strzyża PKM19:1915 min.
 
Uniwersytet19:2117 min.
 
Bażyńskiego19:2218 min.
 
Tetmajera19:2319 min.
 
Derdowskiego19:2420 min.
 
Obrońców Westerplatte19:2521 min.
 
Oliwa19:2723 min.
 
Opacka19:2925 min.
 
Subisława19:3127 min.
 
Pomorska - Osiedle19:3329 min.
 
Osiedle Wejhera19:3531 min.
 
Helska19:3632 min.
 
Jelitkowo19:3733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy