Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:17
Płocka18:19
Przemyska18:21
Wilanowska18:22
Cebertowicza18:24
Cieszyńskiego18:25
Sikorskiego18:27
Chałubińskiego18:29
Odrzańska18:31
Pohulanka18:32
Śródmieście SKM18:34
Brama Wyżynna18:36
Dworzec Główny18:38
Brama Oliwska18:40
Chodowieckiego18:41
Uniwersytet Medyczny18:42
Traugutta
 
18:44
0 min.
 
Opera Bałtycka18:462 min.
 
Politechnika18:473 min.
 
Miszewskiego18:484 min.
 
Jaśkowa Dolina18:506 min.
 
Klonowa18:528 min.
 
Galeria Bałtycka18:5410 min.
 
Wojska Polskiego18:5612 min.
 
Zamenhofa18:5713 min.
 
Zajezdnia18:5814 min.
 
Strzyża PKM18:5915 min.
 
Uniwersytet19:0117 min.
 
Bażyńskiego19:0218 min.
 
Tetmajera19:0319 min.
 
Derdowskiego19:0420 min.
 
Obrońców Westerplatte19:0521 min.
 
Oliwa19:0723 min.
 
Opacka19:0925 min.
 
Subisława19:1127 min.
 
Pomorska - Osiedle19:1329 min.
 
Osiedle Wejhera19:1531 min.
 
Helska19:1632 min.
 
Jelitkowo19:1733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy