Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:57
Płocka17:59
Przemyska18:01
Wilanowska18:02
Cebertowicza18:04
Cieszyńskiego18:05
Sikorskiego18:07
Chałubińskiego18:09
Odrzańska18:11
Pohulanka18:12
Śródmieście SKM18:14
Brama Wyżynna18:16
Dworzec Główny18:18
Brama Oliwska18:20
Chodowieckiego18:21
Uniwersytet Medyczny18:22
Traugutta
 
18:24
0 min.
 
Opera Bałtycka18:262 min.
 
Politechnika18:273 min.
 
Miszewskiego18:284 min.
 
Jaśkowa Dolina18:306 min.
 
Klonowa18:328 min.
 
Galeria Bałtycka18:3410 min.
 
Wojska Polskiego18:3612 min.
 
Zamenhofa18:3713 min.
 
Zajezdnia18:3814 min.
 
Strzyża PKM18:3915 min.
 
Uniwersytet18:4117 min.
 
Bażyńskiego18:4218 min.
 
Tetmajera18:4319 min.
 
Derdowskiego18:4420 min.
 
Obrońców Westerplatte18:4521 min.
 
Oliwa18:4723 min.
 
Opacka18:4925 min.
 
Subisława18:5127 min.
 
Pomorska - Osiedle18:5329 min.
 
Osiedle Wejhera18:5531 min.
 
Helska18:5632 min.
 
Jelitkowo18:5733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy