Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:37
Płocka17:39
Przemyska17:41
Wilanowska17:42
Cebertowicza17:44
Cieszyńskiego17:45
Sikorskiego17:47
Chałubińskiego17:49
Odrzańska17:51
Pohulanka17:52
Śródmieście SKM17:54
Brama Wyżynna17:56
Dworzec Główny17:58
Brama Oliwska18:00
Chodowieckiego18:01
Uniwersytet Medyczny18:02
Traugutta
 
18:04
0 min.
 
Opera Bałtycka18:062 min.
 
Politechnika18:073 min.
 
Miszewskiego18:084 min.
 
Jaśkowa Dolina18:106 min.
 
Klonowa18:128 min.
 
Galeria Bałtycka18:1410 min.
 
Wojska Polskiego18:1612 min.
 
Zamenhofa18:1713 min.
 
Zajezdnia18:1814 min.
 
Strzyża PKM18:1915 min.
 
Uniwersytet18:2117 min.
 
Bażyńskiego18:2218 min.
 
Tetmajera18:2319 min.
 
Derdowskiego18:2420 min.
 
Obrońców Westerplatte18:2521 min.
 
Oliwa18:2723 min.
 
Opacka18:2925 min.
 
Subisława18:3127 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3329 min.
 
Osiedle Wejhera18:3531 min.
 
Helska18:3632 min.
 
Jelitkowo18:3733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy