Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:26
Płocka16:28
Przemyska16:30
Wilanowska16:31
Cebertowicza16:33
Cieszyńskiego16:34
Sikorskiego16:36
Chałubińskiego16:38
Odrzańska16:40
Pohulanka16:41
Śródmieście SKM16:43
Brama Wyżynna16:45
Dworzec Główny16:47
Brama Oliwska16:49
Chodowieckiego16:50
Uniwersytet Medyczny16:51
Traugutta
 
16:53
0 min.
 
Opera Bałtycka16:552 min.
 
Politechnika16:563 min.
 
Miszewskiego16:574 min.
 
Jaśkowa Dolina16:596 min.
 
Klonowa17:018 min.
 
Galeria Bałtycka17:0310 min.
 
Wojska Polskiego17:0512 min.
 
Zamenhofa17:0613 min.
 
Zajezdnia17:0714 min.
 
Strzyża PKM17:0815 min.
 
Uniwersytet17:1017 min.
 
Bażyńskiego17:1118 min.
 
Tetmajera17:1219 min.
 
Derdowskiego17:1320 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1421 min.
 
Oliwa17:1623 min.
 
Opacka17:1825 min.
 
Subisława17:2027 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2229 min.
 
Osiedle Wejhera17:2431 min.
 
Helska17:2532 min.
 
Jelitkowo17:2633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy