Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:56
Płocka15:58
Przemyska16:00
Wilanowska16:01
Cebertowicza16:03
Cieszyńskiego16:04
Sikorskiego16:06
Chałubińskiego16:08
Odrzańska16:10
Pohulanka16:11
Śródmieście SKM16:13
Brama Wyżynna16:15
Dworzec Główny16:17
Brama Oliwska16:19
Chodowieckiego16:20
Uniwersytet Medyczny16:21
Traugutta
 
16:23
0 min.
 
Opera Bałtycka16:252 min.
 
Politechnika16:263 min.
 
Miszewskiego16:274 min.
 
Jaśkowa Dolina16:296 min.
 
Klonowa16:318 min.
 
Galeria Bałtycka16:3310 min.
 
Wojska Polskiego16:3512 min.
 
Zamenhofa16:3613 min.
 
Zajezdnia16:3714 min.
 
Strzyża PKM16:3815 min.
 
Uniwersytet16:4017 min.
 
Bażyńskiego16:4118 min.
 
Tetmajera16:4219 min.
 
Derdowskiego16:4320 min.
 
Obrońców Westerplatte16:4421 min.
 
Oliwa16:4623 min.
 
Opacka16:4825 min.
 
Subisława16:5027 min.
 
Pomorska - Osiedle16:5229 min.
 
Osiedle Wejhera16:5431 min.
 
Helska16:5532 min.
 
Jelitkowo16:5633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy