Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:36
Płocka14:38
Przemyska14:40
Wilanowska14:41
Cebertowicza14:43
Cieszyńskiego14:44
Sikorskiego14:46
Chałubińskiego14:48
Odrzańska14:50
Pohulanka14:51
Śródmieście SKM14:53
Brama Wyżynna14:55
Dworzec Główny14:57
Brama Oliwska14:59
Chodowieckiego15:00
Uniwersytet Medyczny15:01
Traugutta
 
15:03
0 min.
 
Opera Bałtycka15:052 min.
 
Politechnika15:063 min.
 
Miszewskiego15:074 min.
 
Jaśkowa Dolina15:096 min.
 
Klonowa15:118 min.
 
Galeria Bałtycka15:1310 min.
 
Wojska Polskiego15:1512 min.
 
Zamenhofa15:1613 min.
 
Zajezdnia15:1714 min.
 
Strzyża PKM15:1815 min.
 
Uniwersytet15:2017 min.
 
Bażyńskiego15:2118 min.
 
Tetmajera15:2219 min.
 
Derdowskiego15:2320 min.
 
Obrońców Westerplatte15:2421 min.
 
Oliwa15:2623 min.
 
Opacka15:2825 min.
 
Subisława15:3027 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3229 min.
 
Osiedle Wejhera15:3431 min.
 
Helska15:3532 min.
 
Jelitkowo15:3633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy