Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:36
Płocka13:38
Przemyska13:40
Wilanowska13:41
Cebertowicza13:43
Cieszyńskiego13:44
Sikorskiego13:46
Chałubińskiego13:48
Odrzańska13:50
Pohulanka13:51
Śródmieście SKM13:53
Brama Wyżynna13:55
Dworzec Główny13:57
Brama Oliwska13:59
Chodowieckiego14:00
Uniwersytet Medyczny14:01
Traugutta
 
14:03
0 min.
 
Opera Bałtycka14:052 min.
 
Politechnika14:063 min.
 
Miszewskiego14:074 min.
 
Jaśkowa Dolina14:096 min.
 
Klonowa14:118 min.
 
Galeria Bałtycka14:1310 min.
 
Wojska Polskiego14:1512 min.
 
Zamenhofa14:1613 min.
 
Zajezdnia14:1714 min.
 
Strzyża PKM14:1815 min.
 
Uniwersytet14:2017 min.
 
Bażyńskiego14:2118 min.
 
Tetmajera14:2219 min.
 
Derdowskiego14:2320 min.
 
Obrońców Westerplatte14:2421 min.
 
Oliwa14:2623 min.
 
Opacka14:2825 min.
 
Subisława14:3027 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3229 min.
 
Osiedle Wejhera14:3431 min.
 
Helska14:3532 min.
 
Jelitkowo14:3633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy