Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:36
Płocka12:38
Przemyska12:40
Wilanowska12:41
Cebertowicza12:43
Cieszyńskiego12:44
Sikorskiego12:46
Chałubińskiego12:48
Odrzańska12:50
Pohulanka12:51
Śródmieście SKM12:53
Brama Wyżynna12:55
Dworzec Główny12:57
Brama Oliwska12:59
Chodowieckiego13:00
Uniwersytet Medyczny13:01
Traugutta
 
13:03
0 min.
 
Opera Bałtycka13:052 min.
 
Politechnika13:063 min.
 
Miszewskiego13:074 min.
 
Jaśkowa Dolina13:096 min.
 
Klonowa13:118 min.
 
Galeria Bałtycka13:1310 min.
 
Wojska Polskiego13:1512 min.
 
Zamenhofa13:1613 min.
 
Zajezdnia13:1714 min.
 
Strzyża PKM13:1815 min.
 
Uniwersytet13:2017 min.
 
Bażyńskiego13:2118 min.
 
Tetmajera13:2219 min.
 
Derdowskiego13:2320 min.
 
Obrońców Westerplatte13:2421 min.
 
Oliwa13:2623 min.
 
Opacka13:2825 min.
 
Subisława13:3027 min.
 
Pomorska - Osiedle13:3229 min.
 
Osiedle Wejhera13:3431 min.
 
Helska13:3532 min.
 
Jelitkowo13:3633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy