Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:16
Płocka11:18
Przemyska11:20
Wilanowska11:21
Cebertowicza11:23
Cieszyńskiego11:24
Sikorskiego11:26
Chałubińskiego11:28
Odrzańska11:30
Pohulanka11:31
Śródmieście SKM11:33
Brama Wyżynna11:35
Dworzec Główny11:37
Brama Oliwska11:39
Chodowieckiego11:40
Uniwersytet Medyczny11:41
Traugutta
 
11:43
0 min.
 
Opera Bałtycka11:452 min.
 
Politechnika11:463 min.
 
Miszewskiego11:474 min.
 
Jaśkowa Dolina11:496 min.
 
Klonowa11:518 min.
 
Galeria Bałtycka11:5310 min.
 
Wojska Polskiego11:5512 min.
 
Zamenhofa11:5613 min.
 
Zajezdnia11:5714 min.
 
Strzyża PKM11:5815 min.
 
Uniwersytet12:0017 min.
 
Bażyńskiego12:0118 min.
 
Tetmajera12:0219 min.
 
Derdowskiego12:0320 min.
 
Obrońców Westerplatte12:0421 min.
 
Oliwa12:0623 min.
 
Opacka12:0825 min.
 
Subisława12:1027 min.
 
Pomorska - Osiedle12:1229 min.
 
Osiedle Wejhera12:1431 min.
 
Helska12:1532 min.
 
Jelitkowo12:1633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy