Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:36
Płocka08:38
Przemyska08:40
Wilanowska08:41
Cebertowicza08:43
Cieszyńskiego08:44
Sikorskiego08:46
Chałubińskiego08:48
Odrzańska08:50
Pohulanka08:51
Śródmieście SKM08:53
Brama Wyżynna08:55
Dworzec Główny08:57
Brama Oliwska08:59
Chodowieckiego09:00
Uniwersytet Medyczny09:01
Traugutta
 
09:03
0 min.
 
Opera Bałtycka09:052 min.
 
Politechnika09:063 min.
 
Miszewskiego09:074 min.
 
Jaśkowa Dolina09:096 min.
 
Klonowa09:118 min.
 
Galeria Bałtycka09:1310 min.
 
Wojska Polskiego09:1512 min.
 
Zamenhofa09:1613 min.
 
Zajezdnia09:1714 min.
 
Strzyża PKM09:1815 min.
 
Uniwersytet09:2017 min.
 
Bażyńskiego09:2118 min.
 
Tetmajera09:2219 min.
 
Derdowskiego09:2320 min.
 
Obrońców Westerplatte09:2421 min.
 
Oliwa09:2623 min.
 
Opacka09:2825 min.
 
Subisława09:3027 min.
 
Pomorska - Osiedle09:3229 min.
 
Osiedle Wejhera09:3431 min.
 
Helska09:3532 min.
 
Jelitkowo09:3633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy