Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego17:42
Chałubińskiego17:44
Odrzańska17:46
Pohulanka17:47
Śródmieście SKM17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta
 
17:58
0 min.
 
Opera Bałtycka18:002 min.
 
Politechnika18:013 min.
 
Miszewskiego18:024 min.
 
Jaśkowa Dolina18:046 min.
 
Klonowa18:057 min.
 
Galeria Bałtycka18:079 min.
 
Wojska Polskiego18:0911 min.
 
Zamenhofa18:1012 min.
 
Zajezdnia18:1113 min.
 
Strzyża PKM18:1214 min.
 
Uniwersytet18:1416 min.
 
Bażyńskiego18:1517 min.
 
Tetmajera18:1618 min.
 
Derdowskiego18:1719 min.
 
Obrońców Westerplatte18:1820 min.
 
Oliwa18:2022 min.
 
Opacka18:2224 min.
 
Subisława18:2426 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2628 min.
 
Osiedle Wejhera18:2830 min.
 
Helska18:2931 min.
 
Jelitkowo18:3032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy