Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:32
Płocka16:34
Przemyska16:36
Wilanowska16:37
Cebertowicza16:39
Cieszyńskiego16:40
Sikorskiego16:42
Chałubińskiego16:44
Odrzańska16:46
Pohulanka16:47
Śródmieście SKM16:49
Brama Wyżynna16:51
Dworzec Główny16:53
Brama Oliwska16:55
Chodowieckiego16:56
Uniwersytet Medyczny16:57
Traugutta
 
16:58
0 min.
 
Opera Bałtycka17:002 min.
 
Politechnika17:013 min.
 
Miszewskiego17:024 min.
 
Jaśkowa Dolina17:046 min.
 
Klonowa17:057 min.
 
Galeria Bałtycka17:079 min.
 
Wojska Polskiego17:0911 min.
 
Zamenhofa17:1012 min.
 
Zajezdnia17:1113 min.
 
Strzyża PKM17:1214 min.
 
Uniwersytet17:1416 min.
 
Bażyńskiego17:1517 min.
 
Tetmajera17:1618 min.
 
Derdowskiego17:1719 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1820 min.
 
Oliwa17:2022 min.
 
Opacka17:2224 min.
 
Subisława17:2426 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2628 min.
 
Osiedle Wejhera17:2830 min.
 
Helska17:2931 min.
 
Jelitkowo17:3032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy