Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:32
Płocka15:34
Przemyska15:36
Wilanowska15:37
Cebertowicza15:39
Cieszyńskiego15:40
Sikorskiego15:42
Chałubińskiego15:44
Odrzańska15:46
Pohulanka15:47
Śródmieście SKM15:49
Brama Wyżynna15:51
Dworzec Główny15:53
Brama Oliwska15:55
Chodowieckiego15:56
Uniwersytet Medyczny15:57
Traugutta
 
15:58
0 min.
 
Opera Bałtycka16:002 min.
 
Politechnika16:013 min.
 
Miszewskiego16:024 min.
 
Jaśkowa Dolina16:046 min.
 
Klonowa16:057 min.
 
Galeria Bałtycka16:079 min.
 
Wojska Polskiego16:0911 min.
 
Zamenhofa16:1012 min.
 
Zajezdnia16:1113 min.
 
Strzyża PKM16:1214 min.
 
Uniwersytet16:1416 min.
 
Bażyńskiego16:1517 min.
 
Tetmajera16:1618 min.
 
Derdowskiego16:1719 min.
 
Obrońców Westerplatte16:1820 min.
 
Oliwa16:2022 min.
 
Opacka16:2224 min.
 
Subisława16:2426 min.
 
Pomorska - Osiedle16:2628 min.
 
Osiedle Wejhera16:2830 min.
 
Helska16:2931 min.
 
Jelitkowo16:3032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy