Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:35
Chodowieckiego13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Traugutta
 
13:38
0 min.
 
Opera Bałtycka13:402 min.
 
Politechnika13:413 min.
 
Miszewskiego13:424 min.
 
Jaśkowa Dolina13:446 min.
 
Klonowa13:457 min.
 
Galeria Bałtycka13:479 min.
 
Wojska Polskiego13:4911 min.
 
Zamenhofa13:5012 min.
 
Zajezdnia13:5113 min.
 
Strzyża PKM13:5214 min.
 
Uniwersytet13:5416 min.
 
Bażyńskiego13:5517 min.
 
Tetmajera13:5618 min.
 
Derdowskiego13:5719 min.
 
Obrońców Westerplatte13:5820 min.
 
Oliwa14:0022 min.
 
Opacka14:0224 min.
 
Subisława14:0426 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0628 min.
 
Osiedle Wejhera14:0830 min.
 
Helska14:0931 min.
 
Jelitkowo14:1032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy