Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:32
Płocka12:34
Przemyska12:36
Wilanowska12:37
Cebertowicza12:39
Cieszyńskiego12:40
Sikorskiego12:42
Chałubińskiego12:44
Odrzańska12:46
Pohulanka12:47
Śródmieście SKM12:49
Brama Wyżynna12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Oliwska12:55
Chodowieckiego12:56
Uniwersytet Medyczny12:57
Traugutta
 
12:58
0 min.
 
Opera Bałtycka13:002 min.
 
Politechnika13:013 min.
 
Miszewskiego13:024 min.
 
Jaśkowa Dolina13:046 min.
 
Klonowa13:057 min.
 
Galeria Bałtycka13:079 min.
 
Wojska Polskiego13:0911 min.
 
Zamenhofa13:1012 min.
 
Zajezdnia13:1113 min.
 
Strzyża PKM13:1214 min.
 
Uniwersytet13:1416 min.
 
Bażyńskiego13:1517 min.
 
Tetmajera13:1618 min.
 
Derdowskiego13:1719 min.
 
Obrońców Westerplatte13:1820 min.
 
Oliwa13:2022 min.
 
Opacka13:2224 min.
 
Subisława13:2426 min.
 
Pomorska - Osiedle13:2628 min.
 
Osiedle Wejhera13:2830 min.
 
Helska13:2931 min.
 
Jelitkowo13:3032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy