Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:46
Płocka06:48
Przemyska06:50
Wilanowska06:51
Cebertowicza06:53
Cieszyńskiego06:54
Sikorskiego06:56
Chałubińskiego06:58
Odrzańska07:00
Pohulanka07:01
Śródmieście SKM07:03
Brama Wyżynna07:05
Dworzec Główny07:07
Brama Oliwska07:09
Chodowieckiego07:10
Uniwersytet Medyczny07:11
Traugutta
 
07:13
0 min.
 
Opera Bałtycka07:152 min.
 
Politechnika07:163 min.
 
Miszewskiego07:174 min.
 
Jaśkowa Dolina07:196 min.
 
Klonowa07:218 min.
 
Galeria Bałtycka07:2310 min.
 
Wojska Polskiego07:2512 min.
 
Zamenhofa07:2613 min.
 
Zajezdnia07:2714 min.
 
Strzyża PKM07:2815 min.
 
Uniwersytet07:3017 min.
 
Bażyńskiego07:3118 min.
 
Tetmajera07:3219 min.
 
Derdowskiego07:3320 min.
 
Obrońców Westerplatte07:3421 min.
 
Oliwa07:3623 min.
 
Opacka07:3825 min.
 
Subisława07:4027 min.
 
Pomorska - Osiedle07:4229 min.
 
Osiedle Wejhera07:4431 min.
 
Helska07:4532 min.
 
Jelitkowo07:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy