Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Przemyska11:36
Wilanowska11:37
Cebertowicza11:39
Cieszyńskiego11:40
Sikorskiego11:42
Chałubińskiego11:44
Odrzańska11:46
Pohulanka11:47
Śródmieście SKM11:49
Brama Wyżynna11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Oliwska11:55
Chodowieckiego11:56
Uniwersytet Medyczny11:57
Traugutta
 
11:58
0 min.
 
Opera Bałtycka12:002 min.
 
Politechnika12:013 min.
 
Miszewskiego12:024 min.
 
Jaśkowa Dolina12:046 min.
 
Klonowa12:057 min.
 
Galeria Bałtycka12:079 min.
 
Wojska Polskiego12:0911 min.
 
Zamenhofa12:1012 min.
 
Zajezdnia12:1113 min.
 
Strzyża PKM12:1214 min.
 
Uniwersytet12:1416 min.
 
Bażyńskiego12:1517 min.
 
Tetmajera12:1618 min.
 
Derdowskiego12:1719 min.
 
Obrońców Westerplatte12:1820 min.
 
Oliwa12:2022 min.
 
Opacka12:2224 min.
 
Subisława12:2426 min.
 
Pomorska - Osiedle12:2628 min.
 
Osiedle Wejhera12:2830 min.
 
Helska12:2931 min.
 
Jelitkowo12:3032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy