Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Przemyska09:56
Wilanowska09:57
Cebertowicza09:59
Cieszyńskiego10:00
Sikorskiego10:02
Chałubińskiego10:04
Odrzańska10:06
Pohulanka10:07
Śródmieście SKM10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:15
Chodowieckiego10:16
Uniwersytet Medyczny10:17
Traugutta
 
10:18
0 min.
 
Opera Bałtycka10:202 min.
 
Politechnika10:213 min.
 
Miszewskiego10:224 min.
 
Jaśkowa Dolina10:246 min.
 
Klonowa10:257 min.
 
Galeria Bałtycka10:279 min.
 
Wojska Polskiego10:2911 min.
 
Zamenhofa10:3012 min.
 
Zajezdnia10:3113 min.
 
Strzyża PKM10:3214 min.
 
Uniwersytet10:3416 min.
 
Bażyńskiego10:3517 min.
 
Tetmajera10:3618 min.
 
Derdowskiego10:3719 min.
 
Obrońców Westerplatte10:3820 min.
 
Oliwa10:4022 min.
 
Opacka10:4224 min.
 
Subisława10:4426 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4628 min.
 
Osiedle Wejhera10:4830 min.
 
Helska10:4931 min.
 
Jelitkowo10:5032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy