Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:02
Płocka06:04
Przemyska06:06
Wilanowska06:07
Cebertowicza06:09
Cieszyńskiego06:10
Sikorskiego06:12
Chałubińskiego06:14
Odrzańska06:16
Pohulanka06:17
Śródmieście SKM06:19
Brama Wyżynna06:21
Dworzec Główny06:23
Brama Oliwska06:25
Chodowieckiego06:26
Uniwersytet Medyczny06:27
Traugutta
 
06:28
0 min.
 
Opera Bałtycka06:302 min.
 
Politechnika06:313 min.
 
Miszewskiego06:324 min.
 
Jaśkowa Dolina06:346 min.
 
Klonowa06:357 min.
 
Galeria Bałtycka06:379 min.
 
Wojska Polskiego06:3911 min.
 
Zamenhofa06:4012 min.
 
Zajezdnia06:4113 min.
 
Strzyża PKM06:4214 min.
 
Uniwersytet06:4315 min.
 
Bażyńskiego06:4416 min.
 
Tetmajera06:4517 min.
 
Derdowskiego06:4618 min.
 
Obrońców Westerplatte06:4719 min.
 
Oliwa06:4921 min.
 
Opacka06:5123 min.
 
Subisława06:5325 min.
 
Pomorska - Osiedle06:5527 min.
 
Osiedle Wejhera06:5729 min.
 
Helska06:5830 min.
 
Jelitkowo06:5931 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy