Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:32
Płocka04:34
Przemyska04:36
Wilanowska04:37
Cebertowicza04:39
Cieszyńskiego04:40
Sikorskiego04:42
Chałubińskiego04:44
Odrzańska04:46
Pohulanka04:47
Śródmieście SKM04:49
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny04:53
Brama Oliwska04:55
Chodowieckiego04:56
Uniwersytet Medyczny04:57
Traugutta
 
04:58
0 min.
 
Opera Bałtycka05:002 min.
 
Politechnika05:013 min.
 
Miszewskiego05:024 min.
 
Jaśkowa Dolina05:046 min.
 
Klonowa05:057 min.
 
Galeria Bałtycka05:079 min.
 
Wojska Polskiego05:0911 min.
 
Zamenhofa05:1012 min.
 
Zajezdnia05:1113 min.
 
Strzyża PKM05:1214 min.
 
Uniwersytet05:1315 min.
 
Bażyńskiego05:1416 min.
 
Tetmajera05:1517 min.
 
Derdowskiego05:1618 min.
 
Obrońców Westerplatte05:1719 min.
 
Oliwa05:1921 min.
 
Opacka05:2123 min.
 
Subisława05:2325 min.
 
Pomorska - Osiedle05:2527 min.
 
Osiedle Wejhera05:2729 min.
 
Helska05:2830 min.
 
Jelitkowo05:2931 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy