Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:52
Płocka16:54
Przemyska16:56
Wilanowska16:57
Cebertowicza16:59
Cieszyńskiego17:00
Sikorskiego17:02
Chałubińskiego17:04
Odrzańska17:06
Pohulanka17:07
Śródmieście SKM17:09
Brama Wyżynna17:11
Dworzec Główny17:13
Brama Oliwska17:15
Chodowieckiego17:16
Uniwersytet Medyczny17:17
Traugutta
 
17:18
0 min.
 
Opera Bałtycka17:202 min.
 
Politechnika17:213 min.
 
Miszewskiego17:224 min.
 
Jaśkowa Dolina17:246 min.
 
Klonowa17:257 min.
 
Galeria Bałtycka17:279 min.
 
Wojska Polskiego17:2911 min.
 
Zamenhofa17:3012 min.
 
Zajezdnia17:3113 min.
 
Strzyża PKM17:3214 min.
 
Uniwersytet17:3416 min.
 
Bażyńskiego17:3517 min.
 
Tetmajera17:3618 min.
 
Derdowskiego17:3719 min.
 
Obrońców Westerplatte17:3820 min.
 
Oliwa17:4022 min.
 
Opacka17:4224 min.
 
Subisława17:4426 min.
 
Pomorska - Osiedle17:4628 min.
 
Osiedle Wejhera17:4830 min.
 
Helska17:4931 min.
 
Jelitkowo17:5032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy