Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego16:02
Chałubińskiego16:04
Odrzańska16:06
Pohulanka16:07
Śródmieście SKM16:09
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Oliwska16:15
Chodowieckiego16:16
Uniwersytet Medyczny16:17
Traugutta
 
16:18
0 min.
 
Opera Bałtycka16:202 min.
 
Politechnika16:213 min.
 
Miszewskiego16:224 min.
 
Jaśkowa Dolina16:246 min.
 
Klonowa16:257 min.
 
Galeria Bałtycka16:279 min.
 
Wojska Polskiego16:2911 min.
 
Zamenhofa16:3012 min.
 
Zajezdnia16:3113 min.
 
Strzyża PKM16:3214 min.
 
Uniwersytet16:3416 min.
 
Bażyńskiego16:3517 min.
 
Tetmajera16:3618 min.
 
Derdowskiego16:3719 min.
 
Obrońców Westerplatte16:3820 min.
 
Oliwa16:4022 min.
 
Opacka16:4224 min.
 
Subisława16:4426 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4628 min.
 
Osiedle Wejhera16:4830 min.
 
Helska16:4931 min.
 
Jelitkowo16:5032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy