Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:12
Płocka14:14
Przemyska14:16
Wilanowska14:17
Cebertowicza14:19
Cieszyńskiego14:20
Sikorskiego14:22
Chałubińskiego14:24
Odrzańska14:26
Pohulanka14:27
Śródmieście SKM14:29
Brama Wyżynna14:31
Dworzec Główny14:33
Brama Oliwska14:35
Chodowieckiego14:36
Uniwersytet Medyczny14:37
Traugutta
 
14:38
0 min.
 
Opera Bałtycka14:402 min.
 
Politechnika14:413 min.
 
Miszewskiego14:424 min.
 
Jaśkowa Dolina14:446 min.
 
Klonowa14:457 min.
 
Galeria Bałtycka14:479 min.
 
Wojska Polskiego14:4911 min.
 
Zamenhofa14:5012 min.
 
Zajezdnia14:5113 min.
 
Strzyża PKM14:5214 min.
 
Uniwersytet14:5416 min.
 
Bażyńskiego14:5517 min.
 
Tetmajera14:5618 min.
 
Derdowskiego14:5719 min.
 
Obrońców Westerplatte14:5820 min.
 
Oliwa15:0022 min.
 
Opacka15:0224 min.
 
Subisława15:0426 min.
 
Pomorska - Osiedle15:0628 min.
 
Osiedle Wejhera15:0830 min.
 
Helska15:0931 min.
 
Jelitkowo15:1032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy