Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:56
Płocka05:58
Przemyska06:00
Wilanowska06:01
Cebertowicza06:03
Cieszyńskiego06:04
Sikorskiego06:06
Chałubińskiego06:08
Odrzańska06:10
Pohulanka06:11
Śródmieście SKM06:13
Brama Wyżynna06:15
Dworzec Główny06:17
Brama Oliwska06:19
Chodowieckiego06:20
Uniwersytet Medyczny06:21
Traugutta
 
06:23
0 min.
 
Opera Bałtycka06:252 min.
 
Politechnika06:263 min.
 
Miszewskiego06:274 min.
 
Jaśkowa Dolina06:296 min.
 
Klonowa06:318 min.
 
Galeria Bałtycka06:3310 min.
 
Wojska Polskiego06:3512 min.
 
Zamenhofa06:3613 min.
 
Zajezdnia06:3714 min.
 
Strzyża PKM06:3815 min.
 
Uniwersytet06:4017 min.
 
Bażyńskiego06:4118 min.
 
Tetmajera06:4219 min.
 
Derdowskiego06:4320 min.
 
Obrońców Westerplatte06:4421 min.
 
Oliwa06:4623 min.
 
Opacka06:4825 min.
 
Subisława06:5027 min.
 
Pomorska - Osiedle06:5229 min.
 
Osiedle Wejhera06:5431 min.
 
Helska06:5532 min.
 
Jelitkowo06:5633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy