Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:52
Płocka12:54
Przemyska12:56
Wilanowska12:57
Cebertowicza12:59
Cieszyńskiego13:00
Sikorskiego13:02
Chałubińskiego13:04
Odrzańska13:06
Pohulanka13:07
Śródmieście SKM13:09
Brama Wyżynna13:11
Dworzec Główny13:13
Brama Oliwska13:15
Chodowieckiego13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Traugutta
 
13:18
0 min.
 
Opera Bałtycka13:202 min.
 
Politechnika13:213 min.
 
Miszewskiego13:224 min.
 
Jaśkowa Dolina13:246 min.
 
Klonowa13:257 min.
 
Galeria Bałtycka13:279 min.
 
Wojska Polskiego13:2911 min.
 
Zamenhofa13:3012 min.
 
Zajezdnia13:3113 min.
 
Strzyża PKM13:3214 min.
 
Uniwersytet13:3416 min.
 
Bażyńskiego13:3517 min.
 
Tetmajera13:3618 min.
 
Derdowskiego13:3719 min.
 
Obrońców Westerplatte13:3820 min.
 
Oliwa13:4022 min.
 
Opacka13:4224 min.
 
Subisława13:4426 min.
 
Pomorska - Osiedle13:4628 min.
 
Osiedle Wejhera13:4830 min.
 
Helska13:4931 min.
 
Jelitkowo13:5032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy