Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:52
Płocka11:54
Przemyska11:56
Wilanowska11:57
Cebertowicza11:59
Cieszyńskiego12:00
Sikorskiego12:02
Chałubińskiego12:04
Odrzańska12:06
Pohulanka12:07
Śródmieście SKM12:09
Brama Wyżynna12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Oliwska12:15
Chodowieckiego12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Traugutta
 
12:18
0 min.
 
Opera Bałtycka12:202 min.
 
Politechnika12:213 min.
 
Miszewskiego12:224 min.
 
Jaśkowa Dolina12:246 min.
 
Klonowa12:257 min.
 
Galeria Bałtycka12:279 min.
 
Wojska Polskiego12:2911 min.
 
Zamenhofa12:3012 min.
 
Zajezdnia12:3113 min.
 
Strzyża PKM12:3214 min.
 
Uniwersytet12:3416 min.
 
Bażyńskiego12:3517 min.
 
Tetmajera12:3618 min.
 
Derdowskiego12:3719 min.
 
Obrońców Westerplatte12:3820 min.
 
Oliwa12:4022 min.
 
Opacka12:4224 min.
 
Subisława12:4426 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4628 min.
 
Osiedle Wejhera12:4830 min.
 
Helska12:4931 min.
 
Jelitkowo12:5032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy