Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:32
Płocka20:34
Przemyska20:36
Wilanowska20:37
Cebertowicza20:39
Cieszyńskiego20:40
Sikorskiego20:42
Chałubińskiego20:44
Odrzańska20:46
Pohulanka20:47
Śródmieście SKM20:49
Brama Wyżynna20:51
Dworzec Główny
 
20:53
0 min.
 
Brama Oliwska20:552 min.
 
Chodowieckiego20:563 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:574 min.
 
Traugutta20:585 min.
 
Opera Bałtycka21:007 min.
 
Politechnika21:018 min.
 
Miszewskiego21:029 min.
 
Jaśkowa Dolina21:0411 min.
 
Klonowa21:0512 min.
 
Galeria Bałtycka21:0714 min.
 
Wojska Polskiego21:0916 min.
 
Zamenhofa21:1017 min.
 
Zajezdnia21:1118 min.
 
Strzyża PKM21:1219 min.
 
Uniwersytet21:1320 min.
 
Bażyńskiego21:1421 min.
 
Tetmajera21:1522 min.
 
Derdowskiego21:1623 min.
 
Obrońców Westerplatte21:1724 min.
 
Oliwa21:1926 min.
 
Opacka21:2128 min.
 
Subisława21:2330 min.
 
Pomorska - Osiedle21:2532 min.
 
Osiedle Wejhera21:2734 min.
 
Helska21:2835 min.
 
Jelitkowo21:2936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy