Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:57
Płocka18:59
Przemyska19:01
Wilanowska19:02
Cebertowicza19:04
Cieszyńskiego19:05
Sikorskiego19:07
Chałubińskiego19:09
Odrzańska19:11
Pohulanka19:12
Śródmieście SKM19:14
Brama Wyżynna19:16
Dworzec Główny
 
19:18
0 min.
 
Brama Oliwska19:202 min.
 
Chodowieckiego19:213 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:224 min.
 
Traugutta19:246 min.
 
Opera Bałtycka19:268 min.
 
Politechnika19:279 min.
 
Miszewskiego19:2810 min.
 
Jaśkowa Dolina19:3012 min.
 
Klonowa19:3214 min.
 
Galeria Bałtycka19:3416 min.
 
Wojska Polskiego19:3618 min.
 
Zamenhofa19:3719 min.
 
Zajezdnia19:3820 min.
 
Strzyża PKM19:3921 min.
 
Uniwersytet19:4123 min.
 
Bażyńskiego19:4224 min.
 
Tetmajera19:4325 min.
 
Derdowskiego19:4426 min.
 
Obrońców Westerplatte19:4527 min.
 
Oliwa19:4729 min.
 
Opacka19:4931 min.
 
Subisława19:5133 min.
 
Pomorska - Osiedle19:5335 min.
 
Osiedle Wejhera19:5537 min.
 
Helska19:5638 min.
 
Jelitkowo19:5739 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy