Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:26
Płocka16:28
Przemyska16:30
Wilanowska16:31
Cebertowicza16:33
Cieszyńskiego16:34
Sikorskiego16:36
Chałubińskiego16:38
Odrzańska16:40
Pohulanka16:41
Śródmieście SKM16:43
Brama Wyżynna16:45
Dworzec Główny
 
16:47
0 min.
 
Brama Oliwska16:492 min.
 
Chodowieckiego16:503 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:514 min.
 
Traugutta16:536 min.
 
Opera Bałtycka16:558 min.
 
Politechnika16:569 min.
 
Miszewskiego16:5710 min.
 
Jaśkowa Dolina16:5912 min.
 
Klonowa17:0114 min.
 
Galeria Bałtycka17:0316 min.
 
Wojska Polskiego17:0518 min.
 
Zamenhofa17:0619 min.
 
Zajezdnia17:0720 min.
 
Strzyża PKM17:0821 min.
 
Uniwersytet17:1023 min.
 
Bażyńskiego17:1124 min.
 
Tetmajera17:1225 min.
 
Derdowskiego17:1326 min.
 
Obrońców Westerplatte17:1427 min.
 
Oliwa17:1629 min.
 
Opacka17:1831 min.
 
Subisława17:2033 min.
 
Pomorska - Osiedle17:2235 min.
 
Osiedle Wejhera17:2437 min.
 
Helska17:2538 min.
 
Jelitkowo17:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy