Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:36
Płocka15:38
Przemyska15:40
Wilanowska15:41
Cebertowicza15:43
Cieszyńskiego15:44
Sikorskiego15:46
Chałubińskiego15:48
Odrzańska15:50
Pohulanka15:51
Śródmieście SKM15:53
Brama Wyżynna15:55
Dworzec Główny
 
15:57
0 min.
 
Brama Oliwska15:592 min.
 
Chodowieckiego16:003 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:014 min.
 
Traugutta16:036 min.
 
Opera Bałtycka16:058 min.
 
Politechnika16:069 min.
 
Miszewskiego16:0710 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0912 min.
 
Klonowa16:1114 min.
 
Galeria Bałtycka16:1316 min.
 
Wojska Polskiego16:1518 min.
 
Zamenhofa16:1619 min.
 
Zajezdnia16:1720 min.
 
Strzyża PKM16:1821 min.
 
Uniwersytet16:2023 min.
 
Bażyńskiego16:2124 min.
 
Tetmajera16:2225 min.
 
Derdowskiego16:2326 min.
 
Obrońców Westerplatte16:2427 min.
 
Oliwa16:2629 min.
 
Opacka16:2831 min.
 
Subisława16:3033 min.
 
Pomorska - Osiedle16:3235 min.
 
Osiedle Wejhera16:3437 min.
 
Helska16:3538 min.
 
Jelitkowo16:3639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy