Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:26
Płocka15:28
Przemyska15:30
Wilanowska15:31
Cebertowicza15:33
Cieszyńskiego15:34
Sikorskiego15:36
Chałubińskiego15:38
Odrzańska15:40
Pohulanka15:41
Śródmieście SKM15:43
Brama Wyżynna15:45
Dworzec Główny
 
15:47
0 min.
 
Brama Oliwska15:492 min.
 
Chodowieckiego15:503 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:514 min.
 
Traugutta15:536 min.
 
Opera Bałtycka15:558 min.
 
Politechnika15:569 min.
 
Miszewskiego15:5710 min.
 
Jaśkowa Dolina15:5912 min.
 
Klonowa16:0114 min.
 
Galeria Bałtycka16:0316 min.
 
Wojska Polskiego16:0518 min.
 
Zamenhofa16:0619 min.
 
Zajezdnia16:0720 min.
 
Strzyża PKM16:0821 min.
 
Uniwersytet16:1023 min.
 
Bażyńskiego16:1124 min.
 
Tetmajera16:1225 min.
 
Derdowskiego16:1326 min.
 
Obrońców Westerplatte16:1427 min.
 
Oliwa16:1629 min.
 
Opacka16:1831 min.
 
Subisława16:2033 min.
 
Pomorska - Osiedle16:2235 min.
 
Osiedle Wejhera16:2437 min.
 
Helska16:2538 min.
 
Jelitkowo16:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy