Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:36
Płocka14:38
Przemyska14:40
Wilanowska14:41
Cebertowicza14:43
Cieszyńskiego14:44
Sikorskiego14:46
Chałubińskiego14:48
Odrzańska14:50
Pohulanka14:51
Śródmieście SKM14:53
Brama Wyżynna14:55
Dworzec Główny
 
14:57
0 min.
 
Brama Oliwska14:592 min.
 
Chodowieckiego15:003 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:014 min.
 
Traugutta15:036 min.
 
Opera Bałtycka15:058 min.
 
Politechnika15:069 min.
 
Miszewskiego15:0710 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0912 min.
 
Klonowa15:1114 min.
 
Galeria Bałtycka15:1316 min.
 
Wojska Polskiego15:1518 min.
 
Zamenhofa15:1619 min.
 
Zajezdnia15:1720 min.
 
Strzyża PKM15:1821 min.
 
Uniwersytet15:2023 min.
 
Bażyńskiego15:2124 min.
 
Tetmajera15:2225 min.
 
Derdowskiego15:2326 min.
 
Obrońców Westerplatte15:2427 min.
 
Oliwa15:2629 min.
 
Opacka15:2831 min.
 
Subisława15:3033 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3235 min.
 
Osiedle Wejhera15:3437 min.
 
Helska15:3538 min.
 
Jelitkowo15:3639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy