Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:56
Płocka13:58
Przemyska14:00
Wilanowska14:01
Cebertowicza14:03
Cieszyńskiego14:04
Sikorskiego14:06
Chałubińskiego14:08
Odrzańska14:10
Pohulanka14:11
Śródmieście SKM14:13
Brama Wyżynna14:15
Dworzec Główny
 
14:17
0 min.
 
Brama Oliwska14:192 min.
 
Chodowieckiego14:203 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:214 min.
 
Traugutta14:236 min.
 
Opera Bałtycka14:258 min.
 
Politechnika14:269 min.
 
Miszewskiego14:2710 min.
 
Jaśkowa Dolina14:2912 min.
 
Klonowa14:3114 min.
 
Galeria Bałtycka14:3316 min.
 
Wojska Polskiego14:3518 min.
 
Zamenhofa14:3619 min.
 
Zajezdnia14:3720 min.
 
Strzyża PKM14:3821 min.
 
Uniwersytet14:4023 min.
 
Bażyńskiego14:4124 min.
 
Tetmajera14:4225 min.
 
Derdowskiego14:4326 min.
 
Obrońców Westerplatte14:4427 min.
 
Oliwa14:4629 min.
 
Opacka14:4831 min.
 
Subisława14:5033 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5235 min.
 
Osiedle Wejhera14:5437 min.
 
Helska14:5538 min.
 
Jelitkowo14:5639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy