Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:46
Płocka13:48
Przemyska13:50
Wilanowska13:51
Cebertowicza13:53
Cieszyńskiego13:54
Sikorskiego13:56
Chałubińskiego13:58
Odrzańska14:00
Pohulanka14:01
Śródmieście SKM14:03
Brama Wyżynna14:05
Dworzec Główny
 
14:07
0 min.
 
Brama Oliwska14:092 min.
 
Chodowieckiego14:103 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:114 min.
 
Traugutta14:136 min.
 
Opera Bałtycka14:158 min.
 
Politechnika14:169 min.
 
Miszewskiego14:1710 min.
 
Jaśkowa Dolina14:1912 min.
 
Klonowa14:2114 min.
 
Galeria Bałtycka14:2316 min.
 
Wojska Polskiego14:2518 min.
 
Zamenhofa14:2619 min.
 
Zajezdnia14:2720 min.
 
Strzyża PKM14:2821 min.
 
Uniwersytet14:3023 min.
 
Bażyńskiego14:3124 min.
 
Tetmajera14:3225 min.
 
Derdowskiego14:3326 min.
 
Obrońców Westerplatte14:3427 min.
 
Oliwa14:3629 min.
 
Opacka14:3831 min.
 
Subisława14:4033 min.
 
Pomorska - Osiedle14:4235 min.
 
Osiedle Wejhera14:4437 min.
 
Helska14:4538 min.
 
Jelitkowo14:4639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy