Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:16
Płocka12:18
Przemyska12:20
Wilanowska12:21
Cebertowicza12:23
Cieszyńskiego12:24
Sikorskiego12:26
Chałubińskiego12:28
Odrzańska12:30
Pohulanka12:31
Śródmieście SKM12:33
Brama Wyżynna12:35
Dworzec Główny
 
12:37
0 min.
 
Brama Oliwska12:392 min.
 
Chodowieckiego12:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:414 min.
 
Traugutta12:436 min.
 
Opera Bałtycka12:458 min.
 
Politechnika12:469 min.
 
Miszewskiego12:4710 min.
 
Jaśkowa Dolina12:4912 min.
 
Klonowa12:5114 min.
 
Galeria Bałtycka12:5316 min.
 
Wojska Polskiego12:5518 min.
 
Zamenhofa12:5619 min.
 
Zajezdnia12:5720 min.
 
Strzyża PKM12:5821 min.
 
Uniwersytet13:0023 min.
 
Bażyńskiego13:0124 min.
 
Tetmajera13:0225 min.
 
Derdowskiego13:0326 min.
 
Obrońców Westerplatte13:0427 min.
 
Oliwa13:0629 min.
 
Opacka13:0831 min.
 
Subisława13:1033 min.
 
Pomorska - Osiedle13:1235 min.
 
Osiedle Wejhera13:1437 min.
 
Helska13:1538 min.
 
Jelitkowo13:1639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy