Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:16
Płocka11:18
Przemyska11:20
Wilanowska11:21
Cebertowicza11:23
Cieszyńskiego11:24
Sikorskiego11:26
Chałubińskiego11:28
Odrzańska11:30
Pohulanka11:31
Śródmieście SKM11:33
Brama Wyżynna11:35
Dworzec Główny
 
11:37
0 min.
 
Brama Oliwska11:392 min.
 
Chodowieckiego11:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:414 min.
 
Traugutta11:436 min.
 
Opera Bałtycka11:458 min.
 
Politechnika11:469 min.
 
Miszewskiego11:4710 min.
 
Jaśkowa Dolina11:4912 min.
 
Klonowa11:5114 min.
 
Galeria Bałtycka11:5316 min.
 
Wojska Polskiego11:5518 min.
 
Zamenhofa11:5619 min.
 
Zajezdnia11:5720 min.
 
Strzyża PKM11:5821 min.
 
Uniwersytet12:0023 min.
 
Bażyńskiego12:0124 min.
 
Tetmajera12:0225 min.
 
Derdowskiego12:0326 min.
 
Obrońców Westerplatte12:0427 min.
 
Oliwa12:0629 min.
 
Opacka12:0831 min.
 
Subisława12:1033 min.
 
Pomorska - Osiedle12:1235 min.
 
Osiedle Wejhera12:1437 min.
 
Helska12:1538 min.
 
Jelitkowo12:1639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy