Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:16
Płocka10:18
Przemyska10:20
Wilanowska10:21
Cebertowicza10:23
Cieszyńskiego10:24
Sikorskiego10:26
Chałubińskiego10:28
Odrzańska10:30
Pohulanka10:31
Śródmieście SKM10:33
Brama Wyżynna10:35
Dworzec Główny
 
10:37
0 min.
 
Brama Oliwska10:392 min.
 
Chodowieckiego10:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:414 min.
 
Traugutta10:436 min.
 
Opera Bałtycka10:458 min.
 
Politechnika10:469 min.
 
Miszewskiego10:4710 min.
 
Jaśkowa Dolina10:4912 min.
 
Klonowa10:5114 min.
 
Galeria Bałtycka10:5316 min.
 
Wojska Polskiego10:5518 min.
 
Zamenhofa10:5619 min.
 
Zajezdnia10:5720 min.
 
Strzyża PKM10:5821 min.
 
Uniwersytet11:0023 min.
 
Bażyńskiego11:0124 min.
 
Tetmajera11:0225 min.
 
Derdowskiego11:0326 min.
 
Obrońców Westerplatte11:0427 min.
 
Oliwa11:0629 min.
 
Opacka11:0831 min.
 
Subisława11:1033 min.
 
Pomorska - Osiedle11:1235 min.
 
Osiedle Wejhera11:1437 min.
 
Helska11:1538 min.
 
Jelitkowo11:1639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy